close
تبلیغات در اینترنت
روژ خفاش | سونیک ادونچر 2سلام دوستان !


از این پس مطالب وبلاگ سونیک همیشه قهرمان را میتوانید در وبلاگ همیشه


سونیک ببینید !در انجا مطالب قرار میگیرد! به دلیل اینکه تصمیم داریم سایتی


به بزرگی سایت سونیک ویکی ایجاد کنیم ! منتظرتونیم !

eversonic.rozblog.com


پل ارتباطی با من : thesimsthelords@gmail.com

اسکایپ : sonicboom2015
در کانال تلگرامی رسمی همیشه سونیک جوین شوید تا از خبر ها و چیز های جالبی که قراره بیفته زود باخبر شید D: روی لینک زیر کلیک کنید تا وارد کانال شید !


کانال تلگرامی همیشه سونیک


توجه : تنها کانال تلگرامی متعلق به همیشه سونیک همین کانال می باشد ! لطفا در کانال های تلگرامی تقلبی و غیر فعال دیگر که با نام همیشه سونیک هستند جوین نشوید !


بدرود و آرزوی موفقیت D;File:Sa2 rouge.png
روژ در بازی سونیک ادونچر 2 با دنبال کردن Mater Emerald به ان رسید ولی با ناکلز روبه رو شد ناکلز به وی اجازه گرفتن Master Emerald ( از این به بعد میگوییم ms ) را نداد. ناگهان اندو با هم دعواشون شد و پس از دعواشون اگمن اومد و خواست ms رو بگیره ناکلز روی ms پرید و نگذاشت تا اگمن به اون برسه بنابراین ms شکسته شد به تیکه های کوچکتر اگمن هم رفت تا اون تیکه های کوچکتر رو بگیره تا بتونه به قدرتش برسه.
روژ و ناکلز هم سعی کردن با هم دنبال قطعات شکسته شده ms برن تا بتونن شاید قطعاتشو پیوند بزنن.وقتی روژ به دنبال اگمن میره در نزدیک جایی که نامش Space Colony Ark هست به سراغش میره چون از طریق ردیابش بهش نشون داده شده.وقتی به اونجا میره تا جاسوسی کنه شدو خارپشت رو میبینه که با اگمن درباره ی یک دستگاهی صحبت میکنه که نامش هست The Eclipse Canon . به اگمن میگه که این دستگاه از پدربزرگت به الهام ما رسیده و میخواسته زمین رو باهاش نابود کنه.اگمن میگه: پس 7 تا زمرد هرج و مرج رو لازم داریم روژ میگه مگه به دست اوردن اون 7 تا اسونه؟ بعد شدو و اگمن تعجب میکنن که کسی داره جاسوسیشون رو میکنه بعد روژ میگه: تو وقتی منو دیدی که ms نابود شد گفتی ردیاب میخوایم .من هم یک ردیابم برای اینکه 7 زمرد رو بگیریم و با هم شریک بشیم. پس از اینکه ناکلز تونست ms رو قطعاتشو رو به هم بچسبونه روژ هم 6 زمرد رو گرفته بود گفت یک زمرد دیگه مونده تا بتونم شکست ناپذیر بشم.شدو روژ رو میبینه و بهش میگه که من فهمیدم نقشت چیه اونم از اول تو میخواستی همه ی این 7 تارو بگیری بعد از کلی جر و بحث اگمن 7 تا زمرد رو میگیره و میخواد که
The Eclipse Canon اتشیو بر روی زمین بندازه.بعد یک دفعه تصویر پدربزرگ اگمن پروفسور جرالد بر روی تلویزیون اونجا میاد.در طرفی دیگر روژ ناکلز و سونیک رو میبینه بعد میگه که همه چیز تموم شده چون Space Colony Ark داره یک فشاریو به زمین وارد میکنه که باعث نابودی زمین میشه.در طرفی دیگه پروفسور جرالد میگه که تمام نقشه های من اگر درست باشه پس از 50 سال داره بر آورده میشه همه ی شما و ادمیان روی زمین در 27 دقیقه ی دیگه نابود خواهید شد. شما خیلی احمقید که تمام 7 زمرد رو گرفتید چون اون 7 زمرد دیگه هیچجوری برگردوندنی نیستند حالا من طعم انتقام رو میچشم. بعد از اون موجودی به نام Biolizard ساخته میشه که یک مارمولک هست که رنگش قهوه ای هست شدو اونو نابود میکنه حالا هی حرف های جرالد تکرار میشه هی هی هی هی و هی .... اخر چند دقیقه مونده تا یک لیزر به زمین فشار بیاره و زمین نابود بشه سونیک و شدو توسط زمرد های هرج و مرجی که از biolizard گرفتن جلوی اون لیزر رو میگیرن و شدو هم ناپدید میشه و همه چیز به پایان میرسه و سونیک و دوستانش با شدو خداحافظی میکنند.روژ هم همینطور!


  • منبع تمامی مطالب به غیر از موارد ذکر شده برای سونیک همیشه قهرمان میباشد.
  • رمز تمامی فایل ها www.s-a-f.rozblog.com میباشد و فایل ها همه به صورت Rar میباشد.
  • در صورت بروز هرگونه سوال و مورد درباره ی فایل اپلود شده به ما بگویید!
  • در صورت کپی کردن رتبه سایت خودتان پایین میاید!
  • اگر مطلبی رمز نداشت اطلاع داده میشود !


ابزار تغییر فونت مطالب وبلاگ اختصاصی بیست اسکریپت این جمله در وبتون نمایش داده نمیشه پس لطفا پاکش نکنید