close
تبلیغات در اینترنت
مقاله های سونیکی | پروژه ی سونیک 2017


سلام دوستان !


از این پس مطالب وبلاگ سونیک همیشه قهرمان را میتوانید در وبلاگ همیشه


سونیک ببینید !در انجا مطالب قرار میگیرد! به دلیل اینکه تصمیم داریم سایتی


به بزرگی سایت سونیک ویکی ایجاد کنیم ! منتظرتونیم !

eversonic.rozblog.com


پل ارتباطی با من : thesimsthelords@gmail.com

اسکایپ : sonicboom2015
در کانال تلگرامی رسمی همیشه سونیک جوین شوید تا از خبر ها و چیز های جالبی که قراره بیفته زود باخبر شید D: روی لینک زیر کلیک کنید تا وارد کانال شید !


کانال تلگرامی همیشه سونیک


توجه : تنها کانال تلگرامی متعلق به همیشه سونیک همین کانال می باشد ! لطفا در کانال های تلگرامی تقلبی و غیر فعال دیگر که با نام همیشه سونیک هستند جوین نشوید !


بدرود و آرزوی موفقیت D;http://rozup.ir/view/1739654/project_sonic_2017_by_angelwaveo6-daby0ri.png.jpg

سلام دوستان امروز با یک مطلب ویزه خدمتتون رسیدم ! این مطلب هر ان چه که نمیدونستید در تریلر پروژه ی سونیک 2017 و هر چی که باید بدونید رو بهتون میگه و این تریلر رو برای شما نقد میکنه ! برای این نقد باید از 2 یوتیوبر به نام " cobanermani456 " و " gameranx " تشکر کنم که به ما خیلی برای نقد کردن این تریلر کمک کردن ! پس بنابراین هرچی که اونا گفتند رو من به شما در ادامه ی مطلب میگم چون خیلی اونا به تریلر دقت میکنند ! خب حرفی ندارم برای مشاهده ی مطلب به ادامه ی مطلب رجوع کنید D:

نقد کوبانرمنی 456 :

خب دوستان همانطور که میدانید این تریلر نشون داده شد ، در مهمانی 2 مرداد که در ساعت 6 بعد از ظهر سن دیگو در امریکا برگزار شده بود و کوبانرمنی 456 هم اونجا بود ! خب الان میخوایم بریم سراغ این تریلر ! خب پروژه ی سونیک 2017 ما چیز زیادی ازش نمیدونیم هر چه که گرفتیم یک تیزر تریلر بود ولی همون تریلر کافی بود که ما پس از 3 سال برای یک بازی سونیکی هیجان زده بشیم ! بالاخره مردم رسیدن به یک بازی با داستان تیره تر و مردم هم همینو میخواستن  ! پس از 3 بازی که ما داشتیم از سونیک که عبارتند از ( جنریشنز - کالرز - لاست ورلد ) که همشون ساخت سونیک تیم بودند یک تجربه ی متفاوت داشتیم از سونیک که چیز  خیلی خوبی نیست چون مثلا سونیک خیلی تغییر داده شده در خیلی چیزاش مثلا در لاست ورلد سرعت کمتری داره و ...  و بنظر میرسه با توجه به این تریلر سگا داره به خواسته هاش میرسه چون تریلر با این باز میشه که شهر داره به جهنم تبدیل میشه و وقتی که دوربین به سمت سونیک میاد ما یکی از عصبی ترین صورت های سونیک رو مشاهده میکنیم ! یک چیز دیگر هم درباره ی تریلر هست که وقتی میخواستن نشون بدن این بود که یک انیمیشن کوچک رو نشون داده از یک لوگوی سونیک برای تولدش که پشتش مرحله ی City Escape هست ! دقیقا نمیدونم چرا این کارو کردن اولش که اونو دیدم فکر کردم که سونیک ادونچر 3 داریم و نمیدونستم که چه اتفاقی داره میفته !من هم از اون طرفدارای سونیک نیستم که بگم سگا سونیک ادونچر 3 رو انتشار نمیکنه پس سگا داره میمیره اخه میدونید همین تریلری که ما دیدیم به اندازه ی سونیک ادونچر 3 جذابیت داشت و اون پتانسیلو داشت که ادم به خاطرش هیجان زده بشه و همینه ... همین کاریه که سگا میتونه بکنه با بازی های مدرن سونیک که یک سری بازی های تیره تر بسازه چونکه سونیک بوم قرار بود بازیاش برای کسایی که کمی سنی پایین تر دارن انتشار بشه و سری های مدرن سونیک برای کسایی هست که از خیلی وقت با سونیک خاطره داشتن و مردمی که یک بازی میخواستن با داستان تیره تر از سونیک جوجه تیغی خب پس باید تشکر کنیم از سری بازی های سونیک بوم ، چون که میتونه یک سری از بازی های سونیک رو که برای سنین پایین تر هستند نگه داره و ما بریم سراغ این بازیها با داستان تیره تر ! خب حال کمی از تریلر حرف زدیم بریم سراغ نقد کردن تریلر ! همونطور که میبینید شهر داره نابود میشه توسط 2 تا ربات که خیلی شبیه Death Egg هستند در بازی سونیک جنریشنز که دقیقا دارن شهرو نابود میکنن ! این شهرم خیلی شبیه Crisis City دز بازی سونیک جوجه تیغی 2006 هست و همچنین یک شباهتی داره به مرحله ی City Escape در سونیک ادونچر 2 که اگر دقت کنید ساختموناش خیلی شبیه به ساختمون های این مرحله در بازی سونیک ادونچر 2 هست !

http://rozup.ir/view/1739764/bandicam%202016-07-31%2007-10-03-852.jpg

شباهت شدید مرحله ی فرار از شهر به ساختمان های این بازی !

 پس شاید به خاطر این بوده که پشت اون لوگوی سونیک برای تولدش این مرحله رو نشون دادن شاید میخوان این مرحله رو در این بازی بیارن کسی چه میدونه !   خب بعد از اینکه سونیک رو با اون صورت خشمگینش میبینیم میبینیم سونیک میپره و وقتی که میپره به صورت اسپین کردن هم این کارو میکنه و به زمین که رسیده سنگ ها و اشیایی از اسمان به سونیک میخواد برسه و اونو نابود کنه سونیک از اونا جا خالی میده و بنظر میرسه وی اول جاخالی میده بعد Spin Dash میکنه معلوم نیست شاید در این بازی سونیک این قابلیت رو داره ! خب پس احتمال میدم که این بازی یک بازی 3 بعدی از سونیک مدرن خواهد بود که مثل جنریشنز هست ولی قشنگ خود جنریشنز نیست یک تغییراتی ایجاد شده چون اگر دقت کرده باشید تاکاشی ایزوکا گفت : این بازی یک تجربه ی جدیده و یک گیمپلی جدیدرو داره ! ولی بنظر من سونیک یک قابلیت هایی رو که در بازی های سونیک مدرن داره رو اینجا هم داره و خواهد داشت و شاید یک تغییراتی توش بدن ! خب بعد از اینکه از سنگ ها جاخالی میده کلاسیک سونیک به صحنه میاد و مدرن سونیک رو نجات میده از یک سنگ بزرگی که داشت به سونیک برخورد میکرد و داشت نابودش میکرد و ژستی رو که سونیک کلاسیک گرفته از یک Artwork گرفته شده !  که معلوم نبود نامش چیه ولی از یک Artwork گرفته شده است و یک Easter Egg باحالیه من خیلی خوشم اومد که چحوری سگا یک منابعی رو به گذشتش ربط میده که در سونیک مانیا دیدیم و همچنین این بازی و حالا ما میدونیم که سونیک کلاسیک در این بازی حضور داره و اینم میدونیم یک چیزی مثل شکست زمان در این بازی مثل سونیک جنریشنز رخ خواهد داد ! خب بعد از اینکه سونیک کلاسیک سونیک رو نجات میده هردوشون کار Boost رو انجام میدن : که خیلیاتون دیدین که یک دکمرو تو بازی بزنین سرعت سونیک خیلی زیاد میشه !که خیلی چیز عجیبیه و سونیک مدرن این کارو انجام میده و کلاسیک سونیک این کارو نمیتونه انجام بده !  شاید تو این بازی بتونه کسی نمیدونه چونکه سگا خیلی کارا کرده چون اگر یادتون باشه در پایان بازی سونیک جنریشنز سونیک مدرن به سونیک کلاسیک گفت تو هم میتونی یک روز کار Boost رو انجام بدی ! شاید کلاسیک سونیک بالاخره تونسته /: بعد از اینکه هردوشون کارو انجام میدن و به سمت روبات ها میرن صفحه مینویسه به به مقاومت بپیوندید که این بازی در تعطیلات کریسمس سال 2017 ( پایان سال 2017 ) برای کنسول های ( Playstation 4 - Xbox One - Nitendo Nx - PC ) منتشر میشود ! یک چیز جالب اینه که این اولین بازی هست که برای نیتندو ان ایکس منتشر میشه و اول سگا این بازیو منتشر کرد قبل از اینکه نیتندو این کارو بکنه /: خب هر موقع من تریلرو میبینم یاد پایان بازی سونیک کرانیکلز میفتم که برای نیتندو دی اس بود و وقتی سونیک و دوستانش X رو شکست دادن توسط ماشین زمان به شهرشون بر میگردن و اونجا اگمن داره شهرو نابود میکنه همونطور که اینجا در این تریلر داره نابود میشه و سونیک و دوستانش هم میخواد نابود کنه همچنین در ارچی کمیک های سونیک هم همچین اتفاقی میفته !

http://rozup.ir/view/1741382/670px-Chron_ds_jp_cover.jpg

بازی سونیک کرونیکلز : برادری تاریک

به نظرم خیلی جالب میشد اگر شباهت های زیادی رو بینشون میدیدم ! اخه ببینید اگمن داره شهرو نابود میکنه و سونیک هم خیلی عصبانیه پس میشد که یک ماشین زمانی وجود داشته باشه و سونیک و دوستاش بخوان اگمنو نابود بکنند ! شاید هم سگا بتونه کمیک هایی رو که نوشته با این بازی شباهت بده و نمیدونم "_" امکانش هست چون هرچیزی امکان داره مثلا در یکی از کمیک های سونیکی اگمن سونیک را با زنجیر به دام انداخته بود و در صفحه ی اصلی کمیک میتونستیم اونو ببینیم !  ولی توجه داشته باشید که در پایان تریلر  گفته که به مقاومت بپیوندید پس ما بیشتر از سونیک و کلاسیک سونیک شخصیت خواهیم داشت ! میتونیم بازم شخصیت داشته باشیم ! میتونیم شخصیت هایی داشته باشیم که بتونیم باهاشون بازی کنیم مثل شدو و سیلور و بلیز مثلا میتونیم شخصیتاییرو داشته باشیم که دوست داشته باشیم و متنفر باشیم D: توجه داشته باشیم که همه ی این چیزایی که من میگم واقعی نیست فقط یک فرضیه هست که میتونه درست باشه ! یک چیز دیگر هم که برای تریلر دیدم این بود که گرافیک تریلر خیلی خیلی بالا بود و تریلر خیلی خوب طراحی شده بود ! چون ما تریلر های خیلی قشنگی داشتیم از سونیک جنریشنز ، کالرز و لاست ورلد ولی ارایه ی اون ها یک کمی خوب نبود و  خیلی روش خرج نکرده بودند مثل سونیک انلیشد ! چون اگر گرافیک این بازیو ببینیم خیلی بالا بود اونم روی دستگاه پلی استیشن 3 و ایکس باکس 360 و اون خرج رو روش کرده بودن  خیلی خودشو نشون داد !

http://rozup.ir/view/1725335/CoBrivlUkAEUoeZ.jpg

 

به کیفیت تریلر و بازی دقت کنید !

خیلی خودشو نشون داد بیشتر از سونیک جنریشنز و لاست ورلد و کالرز و من هم امیدوارم روی این بازی خرج کنن تا یک بازی خوبی بشه و من احساس میکنم این بازی خیلی خوب میشه و اونها باید خرج این بازی کنن هر چه قدر میتونن تا بتونن اون ارایه ی خوب رو داشته باشن و کاری بکنه این بازی که انلیشد کرد ! چون خداییش انلیشد خیلی گرافیکش بالا بود اون منوش و سکانس ها و اون شهر ها قشنگ این حسو بهت میداد که تو با سونیک در حال ماجراجویی هستی فقط به خاطر ارایه ی درست و من خیلی خیلی امیدوارم که سگا دوباره اینکارو میکنه ! و اگر شما به تریلر نگاه کنید قشنگ میبینید همه چیز بر علیه سونیکه و همه چیز داره به سرش میریزه چیزی که ما در بازی های سونیکی هیچوقت ندیدیم نه تو جنریشنز نه تو لاست ورلد و نه تو سونیک کالرز !بنظرم خیلی چیزا مونده از این بازی که ما ببینیم تازه فقط یک تریلر 1 دقیقه ای دیدیم و خیلی چیزای دیگر هست که ببینیم و تصمیم بگیریم ! ولی این تریلر هم کیفیتش خیلی بالاست ! تازه ببینید بازی های سونیک جنریشنز و سونیک انلیشد برای کنسول های پلی استیشن 3 و ایکس باکس بودند که اینقدر کیفیت داشتند و حالا تصور کنید این بازی در پلی استیشن 4 چقدر کیفیت داره ! در ضمن بهتون بگم ارون وبر گفته در اینده از بازی سونیک مانیا و این بازی بیشتر خبر خواهد امد!  و من نمیتونم صبر کنم تا ببینم این بازی چقدر کیفیت داره و من نمیتونم صبر کنم تا این بازی انتشار بشه ! چونکه بازم میگم انلیشد خیلی قشنگ بود و هنوز هم بازی میشه !

خب این نظرات کوبانرمنی 456 بود که براتون از شخص خودش گفتم ! امیدوارم لذت برده باشید دقیقا 3 ساعت وقت برد برام :/ امیدوارم لذت برده باشید !

نظر شما چیه ؟ به نظر شما آیا این بازی موفق خواهد بود ؟

 

 

آخرین نظرات ثبت شده برای این مطلب را در زیر می بینید:

  Asal می‌گه:
  این نظر در تاریخ 1395/6/3 و 18:13 دقیقه ارسال شده.

  سلام میشه بگید سونیک بوم فصل دوم کی ماید؟

  پاسخ : سلام مهر یا ابان سال 1395

  parsa می‌گه:
  این نظر در تاریخ 1395/5/13 و 0:02 دقیقه ارسال شده.

  من نمیتونم نظری در مورد بازی بدم ولی امیدوارم جذابتر از بازی های قبلی باشه تو چی فک میکنی ؟

  پاسخ : منم خودم همون حسو داد که به کوبانرمنی 456 داد ! نمیدونم چرا هی احساس میکنم این بازی خیلی بازی خیلی خوبی میشه و من نمیتونم صبر بکنم !

بخش نظرات برای پاسخ به سوالات و یا اظهار نظرات و حمایت های شما در مورد مطلب جاری است.
پس به همین دلیل ازتون ممنون میشیم که سوالات غیرمرتبط با این مطلب را در انجمن های سایت مطرح کنید . در بخش نظرات فقط سوالات مرتبط با مطلب پاسخ داده خواهد شد .

شما نیز نظری برای این مطلب ارسال نمایید:


نام
ایمیل (منتشر نمی‌شود) (لازم)
وبسایت
:) :( ;) :D ;)) :X :? :P :* =(( :O @};- :B /:) :S
نظر خصوصی
مشخصات شما ذخیره شود ؟ [حذف مشخصات] [شکلک ها]
کد امنیتیرفرش کد امنیتی • منبع تمامی مطالب به غیر از موارد ذکر شده برای سونیک همیشه قهرمان میباشد.
 • رمز تمامی فایل ها www.s-a-f.rozblog.com میباشد و فایل ها همه به صورت Rar میباشد.
 • در صورت بروز هرگونه سوال و مورد درباره ی فایل اپلود شده به ما بگویید!
 • در صورت کپی کردن رتبه سایت خودتان پایین میاید!
 • اگر مطلبی رمز نداشت اطلاع داده میشود !


ابزار تغییر فونت مطالب وبلاگ اختصاصی بیست اسکریپت این جمله در وبتون نمایش داده نمیشه پس لطفا پاکش نکنید