close
تبلیغات در اینترنت
نقد های سونیکی | نقد بازی ماجرای سونیک


سلام دوستان !


از این پس مطالب وبلاگ سونیک همیشه قهرمان را میتوانید در وبلاگ همیشه


سونیک ببینید !در انجا مطالب قرار میگیرد! به دلیل اینکه تصمیم داریم سایتی


به بزرگی سایت سونیک ویکی ایجاد کنیم ! منتظرتونیم !

eversonic.rozblog.com


پل ارتباطی با من : thesimsthelords@gmail.com

اسکایپ : sonicboom2015
در کانال تلگرامی رسمی همیشه سونیک جوین شوید تا از خبر ها و چیز های جالبی که قراره بیفته زود باخبر شید D: روی لینک زیر کلیک کنید تا وارد کانال شید !


کانال تلگرامی همیشه سونیک


توجه : تنها کانال تلگرامی متعلق به همیشه سونیک همین کانال می باشد ! لطفا در کانال های تلگرامی تقلبی و غیر فعال دیگر که با نام همیشه سونیک هستند جوین نشوید !


بدرود و آرزوی موفقیت D;

Sonic
Adventure
 

http://rozup.ir/view/1212758/Sonicadventuredcog.jpg
برای مشاهده ی نقد این بازی به ادامه مطلب رجوع کنید
نام: ماجرای سونیک -سونیک ادونچر
سازنده: سونیک تیم امریکا ( بین المللی )
پردازنده: سگا
از دسته : بازی های سونیک
محصول شرکت: سگا
طراحان: یوجی ناکا-تاکاشی لیزوکا-کازویا اوشینو
تاریخ انتشار ( تاریخ صدور)
برای کنسول سگا دریم کست در کشور ژاپن  برابر با 23 دسامبر سال 1998 میلادی مصادف با چهارشنبه 2 دی سال 1377 هجری شمسی
برای کنسول سگا دریم کست در امریکای شمالی برابر با 9 سپتامبر سال 1999 میلادی مصادف با پنج شنبه 18 شهریور سال 1378 هجری شمسی
برای کنسول سگا دریم کست در اروپا برابر با 14 اکتبر سال 1999 مصادف با پنج شنبه 22 مهر سال 1378 هجری شمسی
سبک بازی :کنسولی- اکشن و ماجراجویی

نحوه ی اجرای بازی: تک نفره-چند نفره محدود (تیلز فقط با سونیک میتواند بازی کند در دسته ی دوم )
رده سنی :ای اس ار بی برابر با همه ی سنین-در ورژن سگا دریم کست و نیتندو گیم کیوب و رایانه شخصی 3 سال به بالا-بعضی موارد هم 8 سال به بالا
کنسول مورد نیاز:سگا دریم کست
مدیا: جی دی-روم
نحوه ی بازی: با دسته
منتشر میشود پس از:سونیک و ناکلز -سونیک جوجه تیغی و ناکلز-سونیک 3 و ناکلز-سونیک جوجه تیغی 4 قسمت ||
ادامه داده میشود با : ماجرای سونیک 2
برای نام دیگر به آن به جای ماجرا ، ماجراهای میگویند.

Quotation2 قهرمان واقعی برگشته است Quotation1

سونیک ادونچر  (ソニックアドベンチャー Sonikkuadobenchā) یک بازی ویدیویی است که توسط سونیک تیم ساخته شده است  و در تاریخ 23 دسامبر سال 1998 در ژاپن انتشار شده است توسط پردازنده ای به نام سگا و همچنین برای کنسولی که سگا ان را ساخته است و نامش هست سگا دریم کست .این بازی در 3 دسامبر سال 1999 در استرالیا انتشار شد و در ایالات متحده ی امریکا 1.27 میلیون نسخه کپی از این بازی فروخته شده است فقط هم با یک کنسول که سگا دریم کست هست.ادامه این بازی در سال 2001 ساخته شده است که ان بازی هم رتبه های زیادی کسب کرده است.

توسعه
توسعه سازی با ماجرای سونیک در سال 1997 شروع شد بعد از اینکه انها بازی نایتس به سوی رویاهایش را کامل کردند یوجی ناکا یک ایده به سوی سگا دریم کست داد و سگا روی شخصیت های مختلف این بازی کار کرد.انها روی مرحله ی ویندی هیل کار کردند و سپس ناکا کاری کرد که هر مرحله بین 1 دقیقه تا 5 دقیقه طول بکشد او باز هم یک ایده ی دیگر داد او با سونیک تیم  به معبدی در جهان رفت که نام معبد تیکال بود او در انجا سونیک تیم را دعوت کرد  او وابسته به این معبد نام شخصیت جدید سونیکی را تیکال گذاشت چون دیزاین و طراحی تیکال باید کمی مصری مانند باشد او هم همین کار را کرد و دستبند و دامنی به این حالت برای او گذاشت.. .                    
http://rozup.ir/view/1212922/Nanbei7.jpg
عکس دسته جمعی اعضای سونیک تیم در معبدی به نام تیکال.

انها اول سعی کردند این بازی را شبیه بازی های سونیک در جنسیس سازند ولی این کار انها انجام نشد و ان طراحی را عوض کردند تا این بازی با محبوبیت بیشتری برخوردار شود.
انها در انتشار های اولیه بازی کار خود را خوب انجام ندادند و فوتیج بازی به کلی عوض شد و یا بهتر است بگوییم تغییر نمود. ( فوتیج به معنی تغییر حالت های شخصیت ها و یا چیز های اطراف انها در بازی است)
http://rozup.ir/view/1212954/Sonicadventurecomparison.png
تغییر حالت های بازی یا فوتیج ان پس از انتشار اول و اخر !

یکی دیگر از ویژگی های نسخه ی اخر این بازی اضافه شدن زینویس فرانسوی و المانی و پرتغالی به این بازی بود.
همچنین قابلیت انلاین بازی کردن و دی ال سی های این امر به اخرین نسخه اضافه شد .( دی ال سی به معنی اضافات بازی است )


طرح

هزاران هزار سال پیش زمردی ارزشمند به همراه استاد زمرد در قبیله ی اکیندا ها نگه داری میشد.روزی یک اکیندایی از جنسی مونث به نام تیکال دختر رییس قبیله به نام پاچاکاماک با یک چاو دوست شد که ان چاو در نقطه ای خیلی دور تر از  ان مکانی زندگی میکرد که تیکال بود او توسط خدای اب ها هیولایی خبیثی به نام کیاس نگه داری میشد.وقتی پاچاکاماک پدر تیکال به این امر پی برد تصمیم گرفت از 7 زمرد هرج و مرج استفاده کند تا دشمن خودش را نابود کند با اینکه تیکال و چاو سعی میکردند جلوی او را بگیرند پاچاکاماک دستور داد به قبیله اش تا به صورت ارتشی به ان موجود حمله کنند ان موجود به یک هیولای عظیم الجثه تبدیل شد و کل اکیندا های ان قبیله را نابود ساخت.تیکال سعی کرد با استفاده از استاد زمرد ان را نابود کند ناگهان استاد زمرد قدرتش را به نمایش در اورد و ان ها را به جزیره ی فرشته که مرحله ی اول بازی سونیک 3 بود برد.ولی هنوز تکلیف کیاس معلوم نبود.
دکتر اگمن در امروز سعی کرد تا با استفاده از کیاس که از جزیره ی فرشته گرفته است 7 زمرد هرج و مرج را پیدا کند و جهان را نابود کند ولی نه تا وقتی که سونیک و دوستانش به این کار او پی میبرند و سعی میکنند جلوی کار او را بگیرند.


 داستان سونیک
سونیک باز هم در شهر است ولی اینبار با یک حادثه .کیاس پلیس های شهر را نابود میکند و غیب میشود.پلیس به سونیک اشاره میکند ولی سونیک بی گناه است او به سونیک اخطار میدهد که حرکتی از او سر نزند.سونیک گوش نمیدهد و سعی میکند به موضوع پی ببرد.او جلوی کیاس می ایستد و با او میجنگد.
http://rozup.ir/view/1213082/SA_Sonic_vs_Chaos.png
سونیک جلوی رقیبش کیاس قرار میگیرد ولی در حالتی که پلیس ها او را محاصره کرده اند.

سونیک از دست پلیس ها فرار میکند.روز بعد سونیک در کنار استخری است و تیلز را میبیند که دارد سقوط میکند.او با تیلز احوال پرسی میکند و بعد اگمن را میبیند او با اگمن یک شوخی میکند و بعد اگ موبایل او را که به دستگاه و روبات دیگر تبدیل شده بود را نابود میکند.اگمن صدا میزند زود باش کیاس تو میتونی سونیک رو نابود کنی.سونیک هم که روحش خبر نداشت نام این موجود کیاس است و فقط شکل او را در دیروز دیده است .اگمن به او یک زمرد هرج و مرج میدهد و کیاس بزرگ تر میشود . او به سونیک میگوید این مثل یک قرص عمل میکنه این طور نیست سونیک؟
بعد به کیاس میگوید زود باش برویم و زمرد هرج و مرج دیگری برداریم ایا میتونیم؟سونیک و تیلز هم به هم میگن که باید جلوی بزرگتر شدنش رو بگیریم.اگمن یک زمرد دیگری را پیدا میکند و بعد سونیک ان را از او میگیرد و سپس ناکلز با سونیک ملاقات میکند و به او میگوید که زمرد را به او پس دهد و پس از یک مرحله ناکلز زمرد را برنده میشود .اگمن به اسانی زمرد را از او میگیرد و او بزرگتر میشود حال اگمن 4 زمرد دارد و 3 تای دیگر لازم دارد  تا کیاس را به یک ابر قدرت تبدیل کند.تیلز به سونیک میگوید که باید تورندو را از محل کارش بیارد. سونیک پس از زمانی با ایمی ملاقات میکند.ناگهان ایمی رز پس از مدتی بودن با سونیک توسط ربات اگمن دزدیده میشود سونیک هم که میبیند تیلز تورندو را اورده است به او میگوید که با هم برویم و ایمی را نجات دهیم.ایمی یک زمرد در دست خودش داشت و حال ان دست اگمن است .اگمن ایمی را به سونیک میدهد ( کسی باورش نمیشه D: ) و یک زمرد دیگر پیدا میکند حال او 6 زمرد دارد و باید یک زمرد دیگر به خورد کیاس دهد .سونیک هم که کیاس را اینگونه دیده بسیار متعجب میشود در همان زمان بیگ گربه دنبال فراگی قورباغه ی خودش میگرده ( حالا این بیگ رو ببینید که دیگه کیه)
سونیک به سراغ اگمن میرود تا جلوی کار او را بگیرد او با کمک تیلز این کار را میکند و به یک معبد میرود و وارد انجا میشود.او وقتی وارد انجا شد تیکال را میبنید که به او حمله شده است.

اپدیت میشود...

بخش نظرات برای پاسخ به سوالات و یا اظهار نظرات و حمایت های شما در مورد مطلب جاری است.
پس به همین دلیل ازتون ممنون میشیم که سوالات غیرمرتبط با این مطلب را در انجمن های سایت مطرح کنید . در بخش نظرات فقط سوالات مرتبط با مطلب پاسخ داده خواهد شد .

شما نیز نظری برای این مطلب ارسال نمایید:


نام
ایمیل (منتشر نمی‌شود) (لازم)
وبسایت
:) :( ;) :D ;)) :X :? :P :* =(( :O @};- :B /:) :S
نظر خصوصی
مشخصات شما ذخیره شود ؟ [حذف مشخصات] [شکلک ها]
کد امنیتیرفرش کد امنیتی  • منبع تمامی مطالب به غیر از موارد ذکر شده برای سونیک همیشه قهرمان میباشد.
  • رمز تمامی فایل ها www.s-a-f.rozblog.com میباشد و فایل ها همه به صورت Rar میباشد.
  • در صورت بروز هرگونه سوال و مورد درباره ی فایل اپلود شده به ما بگویید!
  • در صورت کپی کردن رتبه سایت خودتان پایین میاید!
  • اگر مطلبی رمز نداشت اطلاع داده میشود !


ابزار تغییر فونت مطالب وبلاگ اختصاصی بیست اسکریپت این جمله در وبتون نمایش داده نمیشه پس لطفا پاکش نکنید